UDŽBENICI I DODATNI OBRAZOVNI MATERIJALI ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

Autor: Viktorija Lokas, 16. 7. 2020.

Poštovani roditelji,

sukladno članku 16. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (NN 116/2018), ravnateljica OŠ Fausta Vrančića donijela je Odluku o korištenju dodatnih obrazovnih materijala za školsku godinu 2020./2021.

U školskoj godini 2020./2021. svi udžbenici za obvezne i izborne predmete će biti besplatni za sve učenike osnovnih škola, trošak se podmiruje sredstvima iz Državnoga proračuna. Dodatne obrazovne materijale i pomoćna nastavna sredstva kao sto su radne bilježnice, zbirke zadataka, kutije za Tehničku kulturu, likovne mape, atlase itd. nabavljaju roditelji učenika te podmiruju troškove nabave istih.

ODLUKA O KORIŠTENJU DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA

UDŽBENICI ZA 4. RAZRED

UDŽBENICI 5. RAZRED

UDŽBENICI ZA 7. RAZRED

UDŽBENICI ZA 8. RAZRED

NOVI UDŽBENICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

DODATNI OBRAZOVNI MATERIJALI:

2. A razred