eTwinning projekti

EUROPSKI DAN JEZIKA

Autor: Branka Gundić, 20. 11. 2023. 21:45

Učenice 7.b razreda, Nela Paić, Sara Skert, Tara Vudrag i Anđela Živković, sudjelovale su u projektu u sklopu Europskog dana jezika. Izradile su plakat koji predstavlja katedralu sv. Jakova kroz koju su prožeti jezici koji se govore u našoj školi, a sve u bojama našeg grada.

eTwinning School Label

Autor: Snježana Ćaleta, 9. 11. 2023. 10:01

S ponosom želimo podijeliti iznimne vijesti: OŠ Fausta Vrančića Šibenik dobitnik je oznake eTwinning School Label za razdoblje 2023-2024., a za naš smo projekt "Add Value to Yourself" dobili prestižnu nagradu Europsku oznaku kvalitete, za što su zaslužni naša stručna suradnica psihologinja Lucija Živković, kao i kreativnost, inovativnost i timski duh naših učenika.

Radovi projekta "A sad - čitam! 2"

Autor: Miljenka Bujas, 20. 6. 2023. 10:06

U ovoj školskoj godini, naši su učenici sudjelovali u projektu „A sad - čitam! 2“.  Lara, Petra, Paula, Bartol, Vito i Leon uspješno su odradili sve zadatke u okviru projekta, dobro se zabavili i nešto naučili. Kroz projekt su ih vodili pedagoginja Miljenka Bujas i knjižničar Božidar Bilušić.

> eTwinning projekti