ODRŽAVANJE NASTAVE ZA VRIJEME NACIONALNIH ISPITA

Autor: Ivona Matejčić, Snježana Ćaleta, 8. 3. 2024.

Nastava će se za sve učenike razredne i predmetne nastave izvoditi samo u jutarnjoj smjeniuz poseban raspored razrednih odjela po učionicama. Nastavni satovi neće biti skraćeni, održati će se po redovitom rasporedu, od 1. do 7. sata. Raspored po učionicama i informacije o autobusima su u nastavku ...

RASPORED RAZREDNIH ODJELA  PO UČIONICAMA ZA VRIJEME PROVEDBE NACIONALNIH ISPITA I NASTAVE SAMO U JUTARNJOJ SMJENI

5.A - školska knjižnica

5.B - učionica kemije/biologije/fizike

6.B - učionica matematike

7.A - učionica glazbene kulture

7.B - učionica povijesti i geografije

8.A - učionica hrvatskog jezika

8.B - učionica engleskog jezika

4.A i 4.B razredni odjel imaju nastavu u matičnoj učionici i u učionici produženog boravka 3. razreda, s tjednom izmjenom. Kad su učenici 4.A i 4.B u učionici produženog boravka nastava se izvodi samo do velikog odmora.

RASPORED VOŽNJE AUTOBUSA ZA RASLINU, ZATON, JADRIJU I BOGDANOVIĆE je nepromijenjen, tj. autobusi voze po uobičajenom redu vožnje za dovoz i odvoz učenika u jutarnjoj smjeni.

> O školi  > Oglasna ploča