OBAVIJEST O UPISU DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2024./2025.

Autor: Lucija Živković, Miljenka Bujas, 13. 3. 2024.

OBAVIJEST RODITELJIMA

Želimo vas podsjetiti da je rok za predaju zahtjeva za upis djeteta u prvi razred osnovne škole do 31. ožujka 2024. godine.

To možete učiniti elektroničkim putem preko poveznice https: // osnovne.e-upisi.hr  (portal e- Građanin ). Ukoliko još niste predali zahtjev, molimo vas da to učinite.

Ako niste u mogućnosti predati zahtjev putem portala e-Građanin, slobodno nam se obratite. Rado ćemo vam pomoći i izvršiti prijavu za upis vašeg djeteta umjesto vas.

U školu, radi prijave, možete doći 19. ožujka od 9.30 do 12.00 sati i 20. ožujka od 16.00 – 18.30 sati.

Za prijavu je potreban OIB djeteta i oba roditelja.  Prijave će se vršiti u prostorijama Stručne službe.

Napominjemo da su prijave za upis djece s utvrđenim teškoćama  otvorene su od 1. veljače 2024. godine do 31. ožujka 2024. godine.

Za sve dodatne informacije i pomoć, slobodno nas kontaktirajte na email strucnasluzbafvmail.com ili na 022 212 - 637.

Za informacije, termine testiranja u školi, liječnički pregled, laboratorijske pretrage, pratite mrežne stranice škole.

Stručna služba škole