eTwinning School Label

Autor: Snježana Ćaleta, 9. 11. 2023.

S ponosom želimo podijeliti iznimne vijesti: OŠ Fausta Vrančića Šibenik dobitnik je oznake eTwinning School Label za razdoblje 2023-2024., a za naš smo projekt "Add Value to Yourself" dobili prestižnu nagradu Europsku oznaku kvalitete, za što su zaslužni naša stručna suradnica psihologinja Lucija Živković, kao i kreativnost, inovativnost i timski duh naših učenika.

Dragi roditelji, učenici i cijela naša školska zajednica,

S ponosom želimo podijeliti iznimnu vijest - OŠ Fausta Vrančića Šibenik ponosni je dobitnik oznake eTwinning School Label za razdoblje 2023-2024.

Ova vrijedna nagrada rezultat je predanog rada i suradnje eTwinning tima u našoj školi, te predstavlja značajan korak prema promicanju kvalitete i internacionalne suradnje u obrazovanju.

S ponosom ćemo nastaviti raditi na stvaranju inspirativnih i obogaćujućih iskustava za našu djecu, te doprinijeti razvoju obrazovanja na internacionalnoj razini.

Osim toga, želimo vas obavijestiti da smo dobili i prestižnu nagradu Europsku oznaku kvalitete za naš projekt "Add Value to Yourself" u okviru eTwinninga koji je vodila stručna suradnica psihologinja Lucija Živković. Kreativnost, inovativnost i timski duh naših učenika donijeli su nam ponos i priznanje na europskoj razini.

Hvala na podršci i angažmanu svima koji su omogućili ovaj izniman uspjeh.

Nadamo se nastavku suradnje i zajedničkom putovanju u novim eTwinning avanturama.

Ravnateljica škole:

Snježana Ćaleta, prof.