OBAVIJEST ZA PRVI DAN NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

Autor: Snježana Ćaleta, 30. 8. 2023.

Ponedjeljak 4.9.

U ponedjeljak, 4.9. počinje nastava u novoj školskoj godini. Tog dana nastava će biti samo u jutarnjoj smjeni:

Smjena B    Od 8.00 - 9.00 sati

Smjena A    Od 9.00 - 10.00 sati

Autobusi za učenike putnike

Smjena B   Polazak iz Rasline i s Jadrije u 7.20, povratak u 9.15

Smjena A   Polazak iz Rasline i s Jadrije u 8.20, povratak u 10.15

Od utorka, 6.9. pa do kraja tjedna nastava u smjeni B izvoditi će se ujutro, nastava u smjeni A izvodit će se poslijepodne.

OBAVIJEST ZA NAŠE PRVAŠIĆE

Dragi roditelji, 4.9. u 10.00 sati, u sportskoj dvorani naše škole (prizemlje) održati će se prijem učenika prvog razreda matične škole.

DODATAK:   Prijem učenika prvog razreda PŠ Zaton je u ponedjeljak u 9.00 sati.
Učenicima 2., 3. i 4. razreda PŠ Zaton nastava taj dan počinje u 8.30 sati.

OBAVIJEST O UDŽBENICIMA

Podjela udžbenika učenicima od 1. do 4. razreda bit će ponedjeljak 4.9.,
učenicima od 5. do 8. razreda bit će utorak 5.9.

NAPOMENA

U školskoj godini 2023./2024. nastava će se u matičnoj školi i nadalje zbog nedostatka raspoloživih učionica izvoditi u jutarnjoj i poslijepodnevnoj smjeni.

Razredna odjeljenja koja su uključena u produženi boravak (1.a, 2.a, 3.a, 3.b) imati će nastavu samo u jutarnjoj smjeni.

DODATAK:   Nastava u PŠ Zaton izvodit će se u obje smjene, u PŠ Raslina i PŠ Zlarin samo u jutarnjoj smjeni.