OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Viktorija Lokas, 2. 4. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

sljedeći tjedan će se nastava na daljinu održavati u vidu ponavljanja i planiranja. Aktivnost učenika će biti usmjerena na ponavljanje i rješavanje eventualnih zaostataka. učitelji će individualno usmjeravati učenike prema točno odredenim obrazovnim sadržajima te analizirati aktivnost učenika tijekom prethodnih tjedana nastave na daljinu. Isto tako, učitelji će učenicima dati i povratnu informaciju o njihovoj dosadašnjoj aktivnosti. za učenike koji nisu bili aktivni, razrednici će kontaktirati roditelje kako bi se utvrdio razlog nesudjelovanja te pronašlo rješenje za poboljšanje.

TJEDAN PONAVLJANJA I PLANIRANJA

UPUTE ZA VREDNOVANJE I OCJENJIVANJE TIJEKOM NASTAVE NA DALJINU