Natjecanje iz biologije

Autor: Administrator , 30. 4. 2018.

Na državno Natjecanje iz biologije koje se održalo u Crikvenici od 25.4. -28.4.2018. pozvan je Leo Pletikosa Ljubić, učenik 8.b OŠ Fausta Vrančića i mentorica Dragica Laća  Šuljak, prof. biologije. Leo je u kategoriji znanja postigao treće mjesto, čime jeostvario pravo na dodatna testiranja za sudjelovanje na međunarodnim razinama natjecanja u znanju ( European Union Science Olympiad-EUSO, International Junior Olympiad-IJSO), na kojima sudjeluju u interdisciplinarnim timovima s kemičarima i fizičarima.