Misli na jezik- Misli na RJP."

Autor: Viktorija Lokas, 15. 10. 2021.

15. listopada - MEĐUNARODNI DAN SVJESNOSTI O RAZVOJNOM JEZIČNOM POREMEĆAJU

PSRJP - Podizanje svjesnosti o razvojnom jezičnom poremećaju hrvatska je kampanja koja djeluje pod međunarodnom kampanjom RADLD - Raising Awareness of Developmental Language Disorder.

Ove se godine 15. listopada obilježava Međunarodni dan svjesnosti o RJP-u.

Tema je "Misli na jezik. Misli na RJP.", a obilježit će se održavanjem stručnog online skupa u organizaciji Hrvatskog logopedskog društva i Odsjeka za logopediju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u petak 15. listopada 2021. godine putem platforme Teams:

Program skupa

12:30 – 12:45 Uvodna riječ

12:45 – 13:30 doc. dr. sc. Maja Kelić: „Moje dijete ima (neki) RJP! - Razvojni jezični poremećaj iz perspektive roditelja“

13:30 – 13:45 Nika Vukelić, mag. logopedije: „Podizanje svjesnosti o RJP-u danas”

13:45 – 14:00 Završna rasprava

Pridružite se!