ČITANJE NAGLAS

Autor: Administrator , 28. 10. 2017.

Učenice 6.b razreda Franka Ljubić i Melani Marta Lokas su 27.10. 2017. sudjelovale na natjecanju Čitanje naglas koje se održavalo u Gradskoj knjižnici Jurja Šižgorića. Učenice su odabrale tekstove „Zašto mene svi odgajaju“ i „Igra“.

Prije samog čitanja su se predstavile i nazočne pobliže upoznale s odabranim tekstovima. Franka i Melani su odlične učenice kojima je čitanje jedan od mnogobrojnih i omiljenih hobija. S ponosom su predstavljale našu Školu i pokazale su se u izvrsnom čitanju pazeći na sve govorne vrjednote.

Iako nisu osvojile prvo mjesto, mentorica Danijela Lemac Lokas, Melani i Franka su sretne jer važno je sudjelovati, a ne pobijediti.. Zar ne?! Vidimo se i dogodine.. smileyyesheart